Pożegnanie absolwentów

We wtorek, 18 czerwca, w naszej szkole, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla 28 absolwentów ósmej klasy. Podczas akademii ósmoklasiści zatańczyli poloneza i zaprezentowali zabawne filmiki z życia klasy oraz przedstawili repertuar muzyczny. Wówczas polały się łzy, że rozstania nadszedł już czas. Jednak ostatnim punktem występów był taniec "Belgijka", którym pan Jarosław Łabus porwał wszystkich do wspólnego tańca.

Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gminy Łubowo.

14 czerwca na boisku piłkarskim ORLIK 2012 w Lednogórze rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gminy Łubowo. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Lednogórze.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I m-ce Szkoła Podstawowa w Lednogórze
II m-ce Szkoła Podstawowa w Owieczkach
III m-ce "Błękitni Lednogóra"
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy Piłkarzem został wybrany Igor Malinowski,
Najlepszym Bramkarzem - Alan Wachowiak

Wycieczka klasowa - 5a, 5b

W ostanie dni roku szkolnego 2018/2019 uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami, a także grupa uczniów z klas czwartych wyjechali wczesnym rankiem na północ Polski. W pierwszym dniu naszego pobytu w Trójmieście przewodnik zaprowadził nas do wielu ciekawych miejsc w Gdańsku, takich jak np. Stary Żuraw, Starówka, Fontanna Neptuna, Bazylika Mariacka. Dotarliśmy także na Westerplatte – miejsca bohaterskiej obrony Polaków podczas II wojny światowej. Wieczór spędziliśmy równie miło jak dzień grając w piłkę nożną i koszykówkę.

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 - informacja

Szanowni Państwo.
Dyrektor szkoły informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 czerwca 2019r. poz. 1093 - zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19 czerwca 2019r.
Plan dnia :
- godz. 8:00 Msza św. w kościele w Lednogórze.
- Ok. godz. 9:00 uroczysta akademia w sali gimnastycznej szkoły.
- Ok. godz. 10:00( po akademii) spotkanie z wychowawcami w klasach.
- Ok. godz. 10:30 odwozy dzieci do domu.

Strony

Subscribe to Szkoła Podstawowa Tysiąclecia RSS