GMINNA OLIMPIADA SPORTOWA "ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO"

Dnia 13 marca 2014 roku 16 przedstawicieli klas 0-III naszej szkoły wzięło udział w gminnej olimpiadzie sportowej "Żyj zdrowo na sportowo". W zawodach udział brały 4 drużyny tj. gospodarze ,czyli Fałkowo oraz szkoły z Łubowa, Owieczek oraz oczywiście Lednogóra. Zawodnicy rywalizowali w takich konkurencjach jak : wyścigi po slalomie,kozłowanie piłki w biegu, "wyścigi rydwanów", toczenie piłek po ławeczce, i wiele innych. Ponadto w konkurencjach biegowych w swoich kategoriach wiekowych na podium stanęli (patrz. galeria):
Kornelia Krugiołka kl.0A -IIIm., Martyna Pieczyńska kl.OB-IIm., Karolina Sądej kl.I -IIIm. oraz Jan Próchniewicz kl.IIA - IIIm. W klasyfikacje generalnej nasza szkoła zajęła III miejsce. Opiekę nad zawodnikami sprawowały panie Marta Śmigórska oraz Karolina Kuc-Stachowiak.
Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy !!!