Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Rano pani dyrektor, jak to w naszej szkolnej tradycji bywa przekazała klucz dyrektorski jednemu z uczniów, który to od tamtej chwili sprawował władzę w szkole, natomiast lekcje w tym dniu prowadziła również nowa kadra nauczycieli ;). W tym dniu Wyłoniono Mistrzów i Ekspertów tabliczki mnożenia.
W dalszej części dnia odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie pod opieką pani Pauliny Braciszewskiej, pani Ilony Bazułki oraz pana Tomasza Pietruszewskiego przygotowali bardzo ciekawe, a zarazem humorystyczne scenki z życia szkoły.
Na to wydarzenie przybyli do nas zaproszeni goście : Wójt Gminy Łubowo - Andrzej Łozowski, ks.kan Andrzej Szyndler, rada rodziców, oraz emeryci nauczyciele i pracownicy obsługi.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć .