Dzień Babci i Dzień Dziadka - wielkie święto naszych kochanych seniorów

30 stycznia 2018r. na specjalne zaproszenia do naszej szkoły przybyło wielu przesympatycznych gości, a mianowicie uczniowie wraz z gronem pedagogicznym oraz z panią dyrektor przygotowali występy z okazji Dnia Babci i Dziadka .
W naszej szkole od kilku lat jest to bardzo duże wydarzenie i bardzo się z tego cieszymy, że tylu naszych ukochanych babć i dziadków chętnie korzysta z zaproszenia i odwiedza naszą szkołę oraz podziwia występy swoich wnucząt. Oczywiście i tym razem nie zabrakło recytowanych przez dzieci wierszy, śpiewania piosenek i tańców.
Po części artystycznej o kilka słów przestrogi poproszono Panów Policjantów - naszych dzielnicowych.
Następnie na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek.
Za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia pragniemy podziękować radzie rodziców, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie .