Karty tarota po polsku

Karty tarota po polsku. Talie z instrukcją w języku polskim

Karty tarota znane były już w XV w. Na przełomie wieków kunszt tworzenia talii niezwykle się rozwinął. Obecnie talie dostępne są w wielu wersjach, a na rynku można zaopatrzyć się w tarota artystycznego, ezoterycznego, historycznego, kulturowego, metafizycznego. Każdy zainteresowany znajdzie coś, co ucieszy jego oko i duszę.

Współczesna talia Tarota zawiera 78 kart w dwóch grupach, określanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Każda z kart posiada inny obraz, który niesie różne przysłania.

Karty przeznaczone są do wróżenia oraz medytacji. Udzielają odpowiedzi na trudne pytania dotyczące przyszłości oraz teraźniejszości, dlatego też nauka szukania informacji w kartach może pomóc w wielu sytuacjach. W czytaniu kart nie są ważne tylko poszczególne elementy, lecz również ich kolejność i wzajemne relacje.

W poznawaniu tajnik odczytywania kart pomocne są wydania polskie dostępne na czarymary.pl. Większość talii ma opisy w języku angielskim, a polskie wydania kart tarota sprawiają, że dostęp do tych dzieł mają wszyscy zainteresowani.

Tarot świetlistej drogi

Talia stworzona przez Allę Alicję Chrzanowską powstała w wyniku wieluletnich przemyśleń i medytacji autorki. Karty mają piękne, przejrzyste ilustracje, a ich duży format sprawia, że bardzo wygodnie leżą w dłoniach. Swoimi ilustracjami nawiązuja do baśniowego świata ze snów. Sprawdzą się do pracy z Tarorotowym Portretem Psychologicznym Indywidualnym, Partnerskim i Karmicznym, a także przy prognozie przyszłości, analizie psychologicznej i diagnostyce karmicznej. Karty w talii są numerowane, co pomaga w liczeniu. Do talii dołączona jest instrukcja. Do tej talii odwołuje się większość książek A. A. Chrzanowskiej, dlatego jest ona najdokładniej opisaną na polskim rynku.

Tarot. Karty Roberta Lichodziejewskiego

Karty do tarota Roberta Lichodziejewskiego posiadają nowatorską oprawę graficzną. Symbolika Tarota ukazana jest tutaj w świeżej, oryginalnej wersji, lecz nie traci tradycyjnej tajemniczości. Talia jest barwna, nasycona. Ilustracje zawarte na kartach ukazują wszystkie symbole, a talia jest pełnowartościowa. Obcowanie z tą talią jest niezwykłym przeżyciem wizualnym, gdyż jest to połączenie polskiej duszy autora z wskazówkami autorytetów w dziedzinie Tarota. Karty sprawdzą się zarówno u początkujących zainteresowanych, jak i u osób wprawionych w odczytywaniu kart.

Złoty Tarot

Talia stworzona przez Magdę Tarocińską wraz z Wróżbitą Soleilem dostępna jest do kupienia w zestawie z podręcznikiem opisującym poszczególne karty, a także najpopularniejsze rozkłady. W książce znaleźć można również praktyczne porady dla osób, które stawiają pierwsze kroki w używaniu Tarota. Przez to, że talia jest owocem rocznej pracy znakomitej tarocistki oraz wykwalifikowanego wróżbity jest to produkt dopracowany we wszystkich szczegółach. Karty są złocone, a ich opisy jednocześnie wyczerpujące, jak i zwięzłe, dzięki czemu możliwe jest dokonanie głębszych interpretacji odczytów w oparciu o intuicję. Jest to produkt zadowalający zarówno zawodowców, jak i amatorów.

Wariantów i możliwości jest wiele. Polscy specjaliści stworzyli wyjątkowe talie, które zapewnią niezapomniane doznania w odkrywaniu przyszłości, teraźniejszości, a także tajemnic przeszłości.

Posts created 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top