Co to jest tarot miłosny

Co to jest tarot miłosny i jak z niego skorzystać?

Tarot miłosny to pozwala odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości związanych z miłością i relacjami międzyludzkimi. Karty mogą pokazać, co czeka nas w przyszłości w sferze miłości oraz wskazać drogę, jaką powinno się podążać, aby osiągnąć satysfakcję i zadowolenie ze swojego życia miłosnego. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy nie wiedzą gdzie szukać swojej drugiej połówki i pragną uzyskać odpowiedzieć na nurtujące je pytania dotyczące tej sfery życia.

W jaki sposób rozkładać karty Tarota miłosnego?

Przed przystąpieniem do rozkładania tarota najważniejsze jest postawienie pytania, na które chce się uzyskać odpowiedź. Może to być dowolne zapytanie dotyczące życia uczuciowego oraz wszystkiego co jest z nim związane. Pytanie musi być sformułowane precyzyjnie, a odpowiedzi, które ujawnią karty trzeba interpretować jako wskazówkę do tego, jak postępować. Pod żadnym pozorem nie można podchodzić do wyniku wróżby jak czegoś przesądnego i ostatecznego. Tarot miłosny składa się z 78 kart: 22 Wielkich Arkanów oraz 56 Małych Arkanów. Podstawą analizy poszczególnych kart tarota jest elastyczność w interpretacji poszczególnych jej symboli.

Najpopularniejszym rozkładem jest Wyrocznia Miłości, w przypadku której wykorzystuje się jedynie cztery karty rozkładając je od lewej strony zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwsza z nich pokazuje aktualną sytuację, druga wskazuje na motywację osoby pytającej, trzecia podsumowuje stosunek partnera lub ukochanej osoby. Czwarta karta jest radą oraz wskazówkami Tarota na dalsze postępowanie.

Tarot na nową miłość

Głównym celem tego rozkładu jest otrzymanie wskazówki, w jaki sposób postępować, aby spotkać na swojej drodze miłość. Karty powinny podpowiedzieć nam, z kim mamy szansę stworzyć szczęśliwy związek z przyszłością. Składa się on z sześciu kart, dlatego nadaje się również dla osób początkujących i rozpoczynających swoją niesamowitą przygodę z Tarotem. Również w tym przypadku rozkładanie rozpoczynamy od lewej strony kierując się w prawo. Pierwsza z kart reprezentuje partnera, z którym mamy szansę utworzyć udany i szczęśliwy związek. Druga karta określa, czy potencjalny związek ma w ogóle szanse na powodzenie i czy będzie on trwały. Trzecia opisuje, jakim człowiekiem jest ta osoba. Karta ta powinna dać wskazówki dotyczące tego, na jakie cechy powinno się zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, aby przekonać się, czy jest to właściwa osoba. Karta czwarta opisuje, jakie przeciwności mogą stanąć na naszej drodze, z którymi trzeba będzie się zmierzyć, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Karta piąta natomiast przedstawia cenne wskazówki, które mogą przydać się w walce z wyzwaniami i walce o miłość. Ostatnia karta, dla niektórych najważniejsza, wskazuje miejsce, w którym dojdzie do pierwszego spotkania.

Tarot miłosny pozwala poznać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących miłości oraz związków. Daje także szansę osobom samotnym na poznanie swojej drugiej połówki i otrzymanie cennych wskazówek odnośnie tego, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Posts created 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top